Kurumsal

HAKKIMIZDA

MİNA ENDÜSTRİ TESİSLERİ İNŞAAT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ olarak; kuruluşumuzdan bugüne kadar, profesyonel  ekibimizin   geçmiş   referansları  ışığında, inşaat alt yapı ve üst yapı işlerinde, raylı sistem hat işlerinde, endüstriyel bakım atölyelerinde, sosyal tesis ve spor komplekslerinde, konut ve iş merkezlerinde, doğal gaz, su, kanalizasyon- telekomünikasyon alt yapı işlerinde, bina doğal gaz dönüşüm sistemlerinde ve endüstriyel dönüşüm sistemleri imalatlarında ana yüklenici olarak görev almanın yanı sıra, mühendislik hizmetleri ve iş denetleme olarakta başarılı bir şekilde hizmet sunmaktayız.

Şirketimiz    Enerji Piyasası Düzenleme Kurulundan,  İnşaat ve mekanik alanlarda faaliyet göstermek için Yapım Hizmet Sertifikası almıştır.

MİNA ENDUSTRİ olarak, üstlendiğimiz  misyonun önemini biliyoruz ve hedeflerimizi sürekli yenileyerek, kaliteden ödün  vermeden çalışmaya devam ediyoruz. Aynı kararlılıkla, çalışkan ve  dinamik yapımızı ilk günkü gibi koruyarak, yeni başarıların altına imza atmayı hedefliyoruz.

Mevcut potansiyellerimizi karşılayacak düzeyde yeni iş imkanları  yaratma gayreti içerisindeki firmamız, değerli kuruluşunuza hizmet üretmekten kıvanç duyacaktır.

MİSYONUMUZ

Müşteri odaklı hizmet anlayışı çerçevesinde müşteri ihtiyaç, talep ve beklentilerini tam anlamıyla karşılayacak şekilde çalışmak, kaliteli, sürekli ve güvenilir  hizmet sunmaktadır.


Mühendislik tasarımından işletmeye almaya kadar, MİNA tüm kalite yönetimi gereksinimlerine uyar. Sürekli gözden geçirilen iş süreçleri sayesinde, uygulama planına, prosedürlere, şartnamelere ve işin tasarım ana hatlarına en iyi ve güncel uygulamalar dahil edilir.

VİZYONUMUZ

Yüksek kalite ve en üst düzeyde müşteri memnuniyeti sağlayarak içinde bulunduğumuz sektörlerde lider olabilmek gayreti içindeyiz. Bu kapsamda; tamamlanan ve devam eden projelerdeki her mühendislik detayı sürekli sorgulanır, yeniden incelenir ve daha iyi ve daha etkin sonuçlar için yenilikçi mühendislik çözümleri sürekli araştırılır ve geliştirilir.