Gaziantep Web Tasarım

Gaziantep ilinde faaliyet gösteren firmamız için, web sitesi yaptırmak istiyorduk. Uzun araştırmalarımız sonucu, sağlam ve güvenilir bir firma olan Nimbus Yazılım'la anlaşma yaptık.

Nimbus Yazılım çalışanları bizimle çok iyi bir diyalog kurarak, yapılacak olan web sitemiz hakkında bilgi verdiler. Web sitemizin kaliteli olması için bir hayli çalışmalar yaptılar. Web sitemizin her aşamasında bizimle iletişim kurarak, bizim istediğimiz gibi olması için çalıştılar. Görüntüsünden menülerine kadar her adımda bizim görüşlerimizi aldılar.

Gaziantep'te bir esnafa iş yaptırmak o kadar zor ki, Nimbus Yazılım'la çalışırken acaba biz başka bir şehirdemiyiz diye kendimize soruyorduk. Bu kadar hızlı ve bizim istediğimiz şekilde yapılması, firma çalışanlarımızı da hayrete düşürdü.

Biz şirket olarak çok memnun aldık. Bu memnuniyetimizi de burada belirterek, sizlerinde web sitesi veya özel yazılım programlara ihtiyacınız varsa veya çalıştığınız firmayla sorun yaşıyorsanız bu firmayla iletişim kurmanızı öneriyoruz.

Ayrıca ücretleride piyasanın altında, bunu da göz önünde bulundurunuz.